Hakkımızda

Hakkımızda

Çimento fabrikalarındaki uzun yıllar süren köklü geçmişine, bilgi birikimine ve deneyimine sahip şirket kurucusu F.E. 2014 yılında endüstriyel fabrikaların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla René Enerji Madencilik ve Makina A.Ş. isimli şirketi ANKARA da kurmuştur.

René Enerji Madencilik ve Makina A.Ş. Kurulduğu gün itibariyle Bilgi birikimi, deneyimi, nitelikli kadrosu, Araştırma, geliştirme, kalite ve ileri teknolojilerin etkin kullanımı ile kurmuş olduğu ve işletmeye aldığı tesisler, Proje geliştirmeleri ve vermiş olduğu Mühendislik ve Danışmanlık hizmetleri ile endüstriyel fabrikalara ait sektör de haklı bir saygınlığa ve güvenilirliğe sahip olmuştur.

René Enerji Madencilik ve Makina A.Ş. endüstriyel sektörün makina ve ekipman temini, kapasite ve proses hesap konularında kendini kanıtlamıştır. Ayrıca; Stok Siloları, Konveyör Bant, Elevatör, Siklon, Jet-Pulse Torbalı Filtre, Torbalı ve kartuşlu Filtreler, Havalı Bant, Helezon, Hücre Tekeri, Sistem fanları ve çelik konstrüksiyon vb. anahtar ekipmanları da kendi mekanik imalat fabrikası bünyesinde imal etmektedir.

Şirketimiz müşterilerinin memnuniyetinde çözüm odaklı hamleleri esas alarak, yaptığı işleri taahhüt veya ufak şeklinde ayırmaksızın her bir işin tekniğine uygun, kaliteli ve süresinde bitirilmesine azami özeni gösteren, güvenilirliği ilke edinen bir anlayışa sahiptir.

René Enerji Madencilik ve Makina A.Ş. müşterilerinin hedeflerine kolaylıkla ulaşabilmesi için Saha içerisinde veya öncesindeki tüm takım çalışmalarını müşterinin takip edebilmesi için periyodik olarak raporlamaktadır.