İş Sağlığı ve Güvenliği

René İSG Politikası, İnsana ve içinde yaşayan çevreye duyulan saygıya dayanmaktadır. René Enerji Madencilik ve Makina A.Ş. olarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda İş Sağlığı ve Güvenliği birinci öncelik olup, “Risk alma, Önlem Al’’ sloganına sahip çıkmakla beraber, Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı temin etmek üzere, herkes kendi yetki sınırları içinde gerekeni yapmakla yükümlüdür.

Şantiyelerimizde ve fabrikamızda birinci önceliğimiz, şirket çalışanlarımızın ve alt taşeronlarımızın “İş Sağlığı ve Güvenliği” kurallarına uygun olarak faaliyetlerini sürdürebilmesini sağlamaktır.

Burada amacımız yalnızca yasal zorunlulukları yerine getirmek değil, şirket çalışanlarımız ile iş sahasında bulunan tüm personellere bu bilinci aşılayarak, ülkemizin bu konudaki imajının yükseltilmesinde fayda sağlamaktır.

Çalışanlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliği için her alanda aktif çalışmaları devam etmektedir. En önemli hedeflerimizden biri de, tüm çalışanlarımızı ve içinde bulunduğumuz çevreyi işkolumuzun olası risklerine karşı korumaktır.

TANITIM VİDEOSU