Hakkımızda

René Enerji Madencilik ve Makina A.Ş. çimento, madencilik ve enerji sektörleri ağırlıklı olarak anahtar teslimi endüstriyel tesis hizmeti vermek üzere 2014 yılında F.E tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu gün itibariyle bilgi birikimi, deneyimi, nitelikli kadrosu, araştırma, geliştirme, kalite ve ileri teknolojilerin etkin kullanımı ile kurmuş olduğu ve işletmeye aldığı tesisler, proje geliştirmeleri ve vermiş olduğu Mühendislik ve Danışmanlık hizmetleri ile endüstriyel fabrikalara ait sektör de haklı bir saygınlığa ve güvenilirliğe sahip olmuştur.

Endüstriyel sektörün makina ve ekipman temini, kapasite ve proses hesap konularında kendini kanıtlamış olan firmamız, Jet- Pulse Torbalı, Stok Siloları, Konveyör Bant, Elevatör, Siklon, Havalı Bant, Helezon, Hücre Tekeri, Sistem fanları ve Yapısal Çelik vb. anahtar ekipmanları da kendi mekanik imalat fabrikası bünyesinde imal etmektedir.

Şirketimiz müşterilerinin memnuniyetinde çözüm odaklı hamleleri esas alarak, yaptığı işleri tekniğine uygun, kaliteli ve süresinde bitirilmesine azami özeni gösteren, güvenilirliği ilke edinen bir anlayışa sahiptir.

René Enerji Madencilik ve Makina A.Ş. müşterilerinin hedeflerine kolaylıkla ulaşabilmesi için Proje aşamasından, devreye alma aşamasına kadar tüm çalışmalarını müşterinin takip edebilmesi için periyodik olarak raporlamaktadır.

Amacımız, bu etkinliklerin nitel ve nicel olarak ve değişik sektörlerde gelişimlerini sürdürerek, ülkemizde ve dünyanın her köşesinde bize güvenen iş ortaklarımızın sayıca arttırılmasıdır.

TANITIM VİDEOSU